Píšete mi o svých úspěších a posíláte fotky jídel, které jste připravili podle receptů z kurzu.

Děkuji vám, je to báječné. Pomáháte tak dalším lidem, kteří ještě váhají a dodáváte jim odvahu.

 

Fotek PŘED a PO je plný internet.

Většinou už však nevidíte, jak vypadají rok nebo déle po hubnutí. Častokrát by se se svou fotografií nechlubili. A tak vám teď ukáži foto kamarádky Evy. Jak vypadala těsně "Po" a jak vypadá "4 roky Po". Prošla programem, naučila se jíst a teď už ví, kde dělala chyby a jak jíst tak, aby si váhu udržela. A ví, že si občas může dát i šampaňské :-)

 

Jarmila H.

Zhubla jsem bez stresu a hladovění. Dokonce jsem měla někdy pocit, že nemám hlad a že bych jíst ani nemusela. Dodržovala jsem důsledně režim, který jsem dostala a výsledek stojí za to. Jarmila celkově zhubla pouze 4,5 kg. Na objemu v pase však celých 8 cm! Postava se perfektně zformovala. Všechny tukové polštáře jsou pryč :-).

Přestože dříve jsem nemusela váhu řešit, po dvou dětech mi zůstala slušná nadváha. Díky programu Zhubněte Online a také konzultacím s paní Hokrovou, jsem se v problematice hubnutí rychle zorientovala. Během 7 měsíců jsem lehčí o 8 kilo a také bohatší o nápady, jak zpestřit jídelníček tak, aby splňoval zásady zdravého stravování. Děkuji za vstřícnost a přeji mnoho dalších spokojených klientů.

- Pavla K. Praha-Západ

 

V čem je ta změna?

Vaše info mě nastartovalo více začít jíst zeleninu, šel jsem dolu s váhou o další kousek, mám rekord což jsem nikdy neměl 🙂 86,5 Kg

Milan Harazím

Chtěla bych vám poděkovat za kurz a zasvěcené konzultace, hodně mi pomohly. Podařilo se mi změnit zažité formy stravování a vytvořit si nové, aniž bych to vnímala jako oběť. Naopak, dnes si již nedovedu představit svůj běžný den bez dostatečného příjmu tekutin a zeleniny. A ani se už nijak výrazně neomezuji, když mám chuť na zákusek nebo na svíčkovou s knedlíkem, tak si ho dám s tím, že příští den prostě uberu sacharidy a tuky a přidám zeleninu. Zatím mi to takto funguje a doufám, že se mi podaří dorazit až do cíle, což je 74 kg.

Před: váha 84 kg,    pas 100 cm
Po:     váha 75 kg,    pas 93 cm

- Jiřina Piškulová

Nikola Zemanová

Za 8 týdnů zhubla 9,5 kg z toho 7,1 kg tuků. V pase zeštíhlela o 11 cm. Cítí se dobře, má mnohem více energie a váhu si dlouhodobě udržuje.

 

Dobrý den paní Hokrová

jsem velmi ráda, že jsem se rozhodla jít do programu a vybrala si vás jako výživového poradce.  Za ten zhruba měsíc mám 1.5kg dole. Není to moc, ale mě to stačí, protože já jsem pochopila princip zdravého stravování a to je to, co jsem chtěla. Samozřejmě, že pokud počasí dovolí tak to ihned využiji k dlouhé jízdě na kole se psem. Nedávno jsem dělala mrkvový salát a ten zmizel takovou rychlostí, že jsem se nestačila divit a moje malá dcerka chtěla, abych ji ho na další den připravila do školky. A nejlepší na to všem je, že od té doby co praktikuji a dbám na to, co jíme, zhubl můj muž i za pomoci sportu 5kg a to mne fakt těší.

BMI paní Drahmíry bylo 24, nepotřebovala zhubnout, jen upravit stravu. I tak se jí podařilo spálit 2kg tuků.

- Drahomíra Tiepelt

 

Jindra P.

Paní Jarmilko, posílám dnešní inspirativní svačinku.
(Tvaroh šlehaný se lněným olejem, cibule a cibulová nať, červená paprika, na talířku pak papriková plněná lodička - jako pohoštění pro kolem mlsající). S poděkováním Jindra

Bezvýsledných 35 let boje s nadváhou konečně skončilo. Nemusím Vám popisovat nesmyslné diety a drahé léky na hubnutí. Zná to každý, kdo s nadváhou bojuje. Večerní a noční návštěvy lednice a touha po sladkém. No a je to pryč! Stačilo naslouchat, správně si sestavit stravu a rozdělit jí na celý den. Naše tělo je moudré a napoví, co nám v danou chvíli chybí. Nebojte se a vařte si, kombinujte potraviny a věřte, že se výsledek dostaví už brzy a stojí za to! Sami to ale nezvládnete, proto je dobré se obrátit na poradce pro výživu. Já požádala o pomoc paní Jarmilu Hokrovou. Spolupráce s ní je úžasná a vždy, když jsem měla pocit, že je něco špatně, našla tu správnou radu. Dnes nosím kalhoty o tři velikosti menší a všichni známí si všímají, jak skvěle vypadám. Nejsem v tom sama. Přidaly se ke mně mé kolegyně a přítelkyně a jejich výsledky jsou skvělé. Dobrá rada od poradkyně pro výživu, dodržování stravovacího plánu a pohyb na zdravém vzduchu. To je ta správná cesta, jak nejlépe zhubnout.

- Jarmila Platlová

Paní Hokrová,

chci Vám poděkovat za kurs Hubnutí online. Přestože jsem svojí vinou ( nedodržovala jsem všechno, tak jak jsem měla...) nezhubla potřebná kila ani cm, tak díky tomuto kursu a díky konzultacím s Vámi, jsem si začala více uvědomovat, co jím a co bych měla změnit pro dosažení vytoužených výsledků. Mnoho z těch informací jsem už dávno věděla, ale mám ráda jídlo, i nezdravé a sladké, a je pro mě těžké omezit to, co mi chutná.... díky Vám jsem si opět uvědomila, že beze změny to nepůjde.

Děkuji Vaší podpoře a přeji hezké dny a mnoho úspěchů v životě.

- Michaela Zolmanová

Při konzultaci  mého stravovacího jídelníčku a suplementace s výživovou poradkyní paní Jarmilou Hokrovou , jsem   zmínila problém příliš časté menstruační periody u své čtrnáctileté dcery.  Bylo jí doporučeno užívat kombinaci doplňků stravy. S radostí musím konstatovat, že cyklus se brzy upravil .

- Mgr. Kindlová

Udělejte stejnou zkušenost, jako již stovky lidí pře vámi. Objednejte si jedinečný kurz Zhubněte Online.

A využijte únorovou 20% slevu na videokurz Zhubněte Online

Speciální cenová nabídka má omezené trvání. Proto se rozhodněte rychle.

Chci vědět víc