Nenapíšu vám jídelníček, naučím vás jíst.
Když se naučíte jíst, už nikdy nebudete muset držet dietu.

Začátek roku bývá spojován s předsevzetími. Chceme začít jíst zdravěji, cvičit, zhubnout. Chceme začít nově a lépe. A to je dobře, protože emoce, které jsou s přechodem na nový rok spojené, nám mohou být velkým spojencem.

Jenže je také pravda, že většina lidí své předsevzetí nenaplní. Často na změnu nejsou dostatečně připraveni a zůstanou na to všechno sami. To se vám letos stát nemusí.

Navíc můžete mít kurz a mou podporu o celých 20% levnější. Nenechte si to ujít.

Speciální cenová nabídka má omezené trvání. Proto se rozhodněte rychle.

Jsou vám tyto věty povědomé?

Znáte tyto věty? Už jste něco takového také někdy řekli? Ve své výživové poradně se s lidmi, kteří řeší tyto problémy setkávám denně. Výzkumy ukazují, že až 70% z nás někdy vyzkoušelo nějakou dietu. Lidé se o výživu skutečně zajímají. A chtějí vypadat a cítit se dobře.

Jak je to možné, že se obezita stává epidemií?
Vždyť existuje tolik zázračných diet, tolik zaručených způsobů, jak rychle zhubnout, a dokonce i tolik léků na hubnutí. Máme k dispozici tolik informací a rad, jak být štíhlí a mít krásnou, vytvarovanou postavu.

Jak je to možné, že přesto všechno je více jak polovina Čechů obézních? Myslím, že vím, čím to je. Přebíráme hotové návody. Chceme mít všechno rychle, ale nechceme se skutečně zapojit. Nepřemýšlíme nad tím, co jíme.
Nevíme, co jíme ani proč to jíme. Ale přitom pouze tyto znalosti nás přivedou k tomu, abychom si udrželi optimální váhu.

A tak jsem se rozhodla, že lidi budu učit jíst.

No já vím, že umíte používat příbor, ale v tom to není. Jestliže chcete být štíhlí, aktivní a také zdraví, musíte své tělo krmit tím, co opravdu potřebuje. Neládovat do něj OTRAVINY, ale skutečné POTRAVINY. Dodávat organismu živiny, které nutně potřebuje.

Abychom to dokázali, tak musíme vědět, které živiny to jsou, kde je najdeme a kolik jich náš organismus potřebuje. 

Vytvořila jsem pro vás měsíční kurz, ve kterém vás toto všechno budu učit a naučíte se jíst.

Připravila jsem pro vás

Měsíční kurz, ve kterém vás budu učit jíst.

Když se naučíte jíst, už nikdy nebudete muset držet žádnou dietu.

arrow

V kurzu na vás čeká.

21 videolekcí

ve kterých rozebereme podrobně výživovou pyramidu a tzv. denní talíř. To jsou pomůcky, které vám velmi usnadní výběr a nákup potravin a také rozhodování o tom, co jíst a kolik toho jíst.

Vysvětlíme si, jak na pitný režim, kolik toho vypít a co vlastně pít. Čekají na vás také lekce o pohybu a lekce o správném dýchání. Ano i to jak dýcháme, ovlivňuje náš metabolismus.

Vysvětlím vám, co to je tzv. překyselení neboli narušení acidobazické rovnováhy a jak mu předejít. A také jak zajistit, aby se naše tělo dokázalo zbavovat toxinů, které přijme stravou a z okolního prostředí. Povíme si zkrátka něco o detoxikaci organismu.

Otázka k zamyšlení

V každé lekci dostanete otázku k zamyšlení. Ne bezmyšlenkovité dodržování předepsaného jídelníčku, ale kladení otázek a hledání odpovědí, to je to, co nás vede ke změně. Díky těmto otázkám odhalíte své zlozvyky a budete je moci nahradit takovými zvyky, které vám budou prospěšné. Zvyky jsou pro nás důležité, mohou nám usnadnit život, ale mnohdy nás přivedou do smyčky a stáhnout nás tam, kde nechceme být. A tak se na ně zaměříme.

Úkol na každý den

Mám pro vás připravené také malé úkoly. Akce, bez akce se nic nenastane, ani změna životního stylu, ani zhubnutí. Takže každý den splníte jeden malý úkol.

Recepty

V každé lekci najdete recept na jídlo, které si připravíte do 30 min. Zdravé vaření je rychlé vaření. V každém receptu najdete mezi ingrediencemi významné množství zeleniny.  Naučíte se jí používat, vařit se zeleninou a ze zeleniny. Tak ji jednoduše a nenásilně zařadíte do svého jídelníčku.

Pracovní sešit

U každé lekce najdete jeden list pracovního sešitu, do kterého budete každý den zaznamenávat, co jste snědli a vypili. A zároveň si poznamenáte, jak jste se ten den cítili. Tohle je důležitá součást programu Zhubněte Online. Pravidelným zapisováním zaměřujete svou pozornost na to, co jíte a jak se potom cítíte. Dává vám to zpětnou vazbu a umožní vám to najít chybné vzorce ve stravování. Tyto záznamy budou důležité i pro osobní konzultace se mnou.

Mám pro vás také několik bonusů.

Video sérii o cvičení. Videa o tom, jak začít, abychom si cvičením neublížili. Jak posílit střed svého těla. Jak zintenzivnit chůzi a jak posílit svaly.
Sérii video a foto receptů. Uvidíte mi pod ruce, naučím vás například jak vykostit kapra a další vychytávky.

 

Co ještě získáte, pokud se rozhodnete pro kurz Zhubněte Online?

  • Získáte nástroje a znalosti, díky kterým se dokážete vědomě rozhodovat o tom, jaké potraviny nakoupíte a co budete jíst.
  • Naučíte se rozeznávat potraviny podle obsahu živin a podle toho, jaký přínos vám dávají.
  • Zbavíte se závislostí a získáte moc nad tím, co jíte.
  • Získáte vitalitu a vaše zdraví se začne zlepšovat.
  • Během kurzu zhubnete. Bez úsilí a bez trápení. Naprosto přirozeně.
  • To, co se naučíte, budete moci využívat po celý zbytek života ke svému prospěchu.
Už to někdo zkusil?
Co o kurzu Zhubněte Online říkají?

Kurzem prošly již stovky lidí. A výsledky byly skvělé. Lidé byli zvědaví na každou další lekci, hledali odpovědi na otázky a nalézali je, odhalili řadu svých zlozvyků, kvůli kterým byly uzavření ve špatných stereotypech, naučili se vařit nová jídla a zhubli! A ti, kteří byli důslední a dodržují jednoduchá pravidla, která se v kurzu naučili, dnes žijí mnohem zdravěji, mají více energie a jsou spokojenější.

Naučili se jíst a už nikdy nebudou muset držet žádnou dietu.

Tito lidé a stovky dalších, kteří prošly kurzem Zhubněte Olnine jsou spokojení.

Pochopili, co jejich tělo potřebuje. A už vědí, v kterých potravinách důležité živiny najdou, co mají jíst a kolik toho mají jíst. A dovedou si sami vybrat svůj jídelníček.

PŘIDÁTE SE K NIM?
Nebo si myslíte, že vám pomůže pevná vůle a že pomoc výživového poradce nepotřebujete?

Pomůže vám pevná vůle?

Kurz  Zhubněte Online jsem pro vás připravila na základě svých mnohaletých zkušeností s klienty ve výživové poradně. Poznala jsem, že lidé často nevědí, co jedí, ani proč to jedí.

Bez těchto znalostí vám ke zhubnutí nepomůže ani cvičení, ani odříkání, ani pevná vůle.

V kurzu Zhubněte Online půjde o víc, než jen o zhubnutí.

PŮJDE O VAŠE ZDRAVÍ

Je vědecky dokázáno, že své zdraví až z 80% ovlivňujeme tím, jak jíme, jak se hýbeme a jak myslíme. A bohužel nejsme na tom dobře. Každý druhý z nás má nadváhu nebo je dokonce obézní. Možná se to týká i vás!

Co s tím uděláte?

Dlouhodobě nemocných stále přibývá a nejsou to jen staří lidé. Civilizační nemoci nás ohrožují i v mladém věku. Infarkty a mozkové mrtvice, nádorová onemocnění, tyto nemoci ohrožují i mladé lidi. A nemusí vždy končit smrtí. Dnešní medicína je na tak vysoké úrovni, že váš život pravděpodobně zachrání.
Ale nemoc vás bude omezovat po celý zbytek života.

Nečekejte, až bude pozdě.

Zdraví je pro nás nesmírně důležité, ale začneme si ho vážit většinou až ve chvíli, když o něj přicházíme. To, co většinu lidí zajímá právě teď je mít pěknou postavu do plavek, zvýšit si sebevědomí a být sexy.

No samozřejmě, i tohle díky kurzu Zhubněte Online získate.

Při zdravém hubnutí dosáhnete zmenšení objemu v pase o 1 až 2 cm na každý zhubnutý kilogram. Takové hubnutí má velký pozitivní vliv na vaši psychiku. Pociťujete radost a chcete pokračovat. Jste a také se cítíte lehčí, oblékáte stále menší velikosti, začínáte se sami sobě více líbit.

Vaše psychika a sebevědomí dostali další pozitivní impulz. Jestliže vezmete informace z kurzu Zhubněte Online za své, budete důsledně zaměřovat sovu pozornost na to, co jíte a na svůj životní styl, nejen že zhubnete, ale zlepší se i vaše zdraví, nálada a celkový životní pocit.

Povedu vás krok za krokem tak, abyste to dokázali a změna vašeho životního stylu byla přirozená, bez odříkání a trápení.

Zajímá vás kolik kurz Zhubněte Online stojí?

Už jste možná zkusili navštívit výživového poradce. A víte, jaká byla cena, kterou jste za jeho služby zaplatili. Možná vám dal první konzultaci zdarma, možná ani cena dalších konzultací nebyla vysoká, ale podmínkou bylo nakoupit si doplňky stravy a koktejly, po kterých jste měli zhubnout. A cena těchto doplňků vás měsíčně přišla na několik tisíc korun.

Možná jste se nechali zlákat krabičkovou dietou.  Bylo to pohodlné, dobré a zhubli jste. Ale po jednom nebo dvou měsících vám bylo jasné, že dál už to finančně nezvládnete.

Možná jste navštívili kliniku, kde vám lékař předepsal jídelníček. Pamatujete si ještě, kolik vás to tam stálo?

Ceny, které si výživoví poradci nechají platit za své služby nejsou malé a je to tak v pořádku. I já si nechávám za své služby zaplatit. Vím totiž, jakou hodnotu mé služby mají.

Cena seminář o 21 lekcích naživo by byla minimálně 7000,- Kč. Když k těmto lekcím připočtete ještě hodnotu bonusů ve výši 3000,- Kč a cenu, kterou byste zaplatili na vypracování měsíčního jídelníčku, která se pohybuje průmětně také kolem 3000,- Kč, dostaneme se na částku 13000,- Kč.

V porovnání s tím je cena měsíčního kurzu Zhubněte Online ve výši 2690,- Kč pouze zlomkem této částky.

A pokud se rozhodnete rychle, můžete si cenu kurzu ještě snížit.
Na omezenou dobu cenu kurzu snižuji o 20%

Rozhodněte se právě teď a celý kurz Zhubněte Online se všemi bonusy a mojí osobní podporou vás bude stát pouze

2100 Kč

A ještě garance vrácení peněz

Mám zájem na tom, abyste byli spokojení a proto vám poskytuji 100% garanci vrácení peněz.

V případě, že v průběhu 14 dní zjistíte, že kurz nesplnil vaše očekávání, stačí když mi napíšete a bez otázek vám vrátím peníze.

Nic neriskujete. Pokud nebudete s kurzem Zhubněte Online spokojeni, jednoduše dostanete své peníze zpět.

A mám pro vás ještě něco. BONUS, který udělá tento kurz  výjimečným a jeho hodnotu mnohonásobně zvýší.

3 online konzultace ZDARMA.

Zakládám si na osobním přístupu k lidem, kteří mi důvěřují. A uvědomuji si, že změna životních návyků není jednoduchá. V kurzu tedy nebudete sami, ale osobně vás podpořím. Budu vaším koučem a trenérem.

Pomohu vám překonat krizové dny a vyvarovat se chybám, které byste mohli nevědomky udělat. Podpořím vás při zavádění změn a dám vám psychickou podporu na vaší cestě k novému životnímu stylu.

Vaše spokojenost a radost z dosažených výsledků jsou pro mě důležité.

Ale je třeba jednat.

Jak už jsem říkala, bez akce se nic nestane. Právě teď je ten správný okamžik, kdy se začne váš nový život. Život ve štíhlejším a zdravějším těle.

Objednejte si kurz Zhubněte Online a získáte okamžitý přístup k 21 lekcím, bonusům a mé osobní podpoře.

arrow

Prostě klikněte na tlačítko a můžete začít.

Objednávám kurz Zhubněte Online za výhodnou cenu

Pro podporu vašeho novoročního předsevzetí o 20% levnější.

Speciální cenová nabídka má omezené trvání. Proto se rozhodněte rychle.