Klíč k Vašemu tělu

Za pár týdnů už tu bude jaro. Už se na něj těším a řada z Vás určitě také. Slunce, teplo, svěží vánek. A začneme odkládat zimní bundy a kabáty. Ale pozor, tady může být zrada.

Přes zimu se mnozí z nás přeci jen tolik nehýbali, a také byly Vánoce a plesová sezóna. Cukroví, bramborový salát, jednohubky i alkohol, to je spousta prázdných kalorií, které na Vaší postavě mohly zanechat svou stopu. A tak se může snadno stát, že kila navíc, která se pod kabátem schovala, najednou budete ukazovat veřejně.

Také podléháte panice, a hledáte na internetu zaručenou dietu, díky které rychle zhubnete? Přesně tohle je ten nejčastější, ale zároveň nejhorší způsob, jak vyřešit nadváhu. Experimenty s dietami, které mají fungovat rychle a pro všechny, mohou být skutečně nebezpečné.

Zdravotní rizika spojená s rychlým hubnutím jsou známá. S Jo-Jo efektem se tito experimentátoři s dietami setkávají běžně. Už si však většinou neuvědomují, jaká další zdravotní rizika rychlé hubnutí má. Při rychlém hubnutí dochází ke změně metabolismu tuků, po takové rychlé dietě se může objevit vyšší hladina cholesterolu v krvi a také onemocnění jater. Může dojít k oslabení imunity a narušení hormonální rovnováhy.

Ale i nadváha má svá zdravotní rizika. Vysoký krevní tlak, mrtvičky, infarkty, trombózy, cukrovka, některé typy rakoviny, …. Primární příčinou všech těchto nemocí je právě obezita.

Co tedy s tím? Co dělat, když chcete být štíhlí a také zdraví? Jakou dietu si vybrat, co jíst a jak cvičit? Mám pro Vás jedinečné řešení. Dostal se mi do rukou úžasný nástroj, díky kterému bude snižování hmotnosti a také udržení a kontrolování dosažené hmotnosti naprosto jednoduché a ze zdravotního hlediska i bezpečné.

Mám pro Vás Klíč k Vašemu tělu. Jedinečný, originální a jen Váš. Ten klíč je uložen ve Vaší DNA. To, že DNA předurčuje Vaši výšku, barvu vlasů a i to, jak se usmíváte, už víme. Vaše DNA také určuje typ Vaší postavy a způsob, jakým Vaše buňky reagují na to, co jíte a také na pohybové aktivity.

Vědci nedávno objevily tyto vazby a díky špičkovému Genetickému testu mohou analyzovat sady genů, které toto tajemství ukrývají v každém z nás. Tento Genetický test Vám může významně pomoci na Vaší cestě za optimální váhou a zdravím.

Je ale tento test vhodný pro každého a skutečně pomůže i vám? To je otázka, která si žádá hlubší rozbor vašeho jídelníčku a celkového životního stylu.  

 Jarmila Hokrová, výživový poradce

Líbil se vám článek? Tak mu dejte „lajk“ nahoře, nad obrázkem.

Čtěte také:
Chcete zhubnout? Snídejte!
Kdo jí ryby v každém čase, …
Mám ráda čokoládu

 

zpět na blog2