Jídlo na cesty

Je váš život hektický? Nezapomeňte na výživné jídlo.

Snad již víte, jak důležité je přijímat správné živiny každý den. Protein, vláknina, komplexní sacharidy, zdravé tuky a také vyvážené množství klíčových vitamínů a minerálů vám pomohou udržet se v kondici. Podávat očekávaný výkon v práci a mít dostatek energie na aktivní prožívání života.

Ale náš životní styl bývá hektický a bohužel se stane, že nemáme čas na kvalitní vyvážené jídlo. Když jste na cestách nebo jste příliš zaměstnaní, přijde vám vhod další možnost, jak mít rychle dostatek živin. Existuje řada receptů na mixované ovocné a zeleninové koktejly, tzv. Smoothie. Jsou plné vitamínů, minerálů a vlákniny, ale často jim chybí bílkoviny.

Jak doplnit bílkoviny do ovocných a zeleninových  Smoothie? Jednoduše do nich přidejte All Plant Protein. Získáte tak plnohodnotné jídlo, které si můžete vzít sebou kamkoliv.

Pokud víte, že nebudete mít přes den čas na kvalitní jídlo, nespoléhejte na bagety a Fast Food. Připravte si raději koktejl plný vitamínů a bílkovin.  V praktickém šejkru si takové jídlo můžete vzít kamkoliv.

Recept na zelené Smoothie:

Budete potřebovat

  • 1 až 2 listy kadeřavé kapusty
  • 1 stonek řapíkatého celeru
  • 150 g okurky
  • ½ avokáda
  • šťávu z 1 citrónu
  • lžíce prášku All Plant Protein
  • vodu podle potřeby

Postup:

Do mixéru vložte nejdříve natrhané listy kapusty, zalijte vodou a rozmixujte. Potom přidejte nakrájenou ostatní zeleninu a opět mixujte. Nakonec přidejte lžíci prášku All Plant Protein a šťávu z citronu a opět chvíli mixujte. Je-li nutné, přidejte vodu.

Přeji vám dobrou chuť.

 

 

all plant protein

 

All Plant Protein nabízí vysoce kvalitní bílkoviny a představuje vyvážený zdroj devíti esenciálních aminokyselin.

K dostání  v tomto internetovém obchodě.

 

 Jarmila Hokrová, výživový poradce

Líbil se vám článek? Tak mu dejte „lajk“ nahoře, nad obrázkem.

Čtěte také:
Kdo jí ryby v každém čase, …
Celer místo brambor
Dopřejte si odlehčovací den

 

zpět na blog2