Fungují koktejly na hubnutí?

Léto bylo opravdu horké. Věřím, že jste si ho užili lépe, než já. Já strávila téměř celé léto v nemocnici. Ale vím, že řada z vás si léto užívala. Ty krásné letní večery přímo lákaly ke grilování a setkávání s přáteli. Jedlo se a popíjelo a bylo to příjemné.

Ale léto už je pryč. Ochladilo se a najednou řada z vás zjistila, že se nevejde do oblečení, které jste nosili na jaře. Není divu, v horkých dnech se člověku do sportování moc nechtělo a počítat kalorie při večerním posezení? To určitě ne :-).

A tak se na mě obracíte s otázkou, jak zase rychle zhubnout a jestli vám pomohou např. koktejly na hubnutí.

Víte, že nejsem příznivcem rychlého hubnutí a užívání léků na hubnutí. Pokud uvažujete o tom, že si dáte místo jídla 3x denně koktej, tak vám to rozhodně rozmluvím.

Ale je pravda, že kvalitní doplňková strava vám může dodat potřebné mikroživiny a doplnit tak váš jídelníček. Pokud to s koktejlem nebudete přehánět a nahradíte jím pouze jedno malé jídlo a začnete se opět více hýbat, může vám pomoci upravit váhu.

Koktejly v podobě např. smoothie doporučuji také lidem, kteří jsou příliš zaměstnaní a nemají čas na pravidelné jídlo. Ovocný nebo zeleninový koktejl s přidáním ovesných vloček a jogurtu si připravíte rychle, zasytí vás a dodá vám makroživiny i vitamíny a minerály.

Moje rada pro ty z vás, kteří chtějí zhubnout to, co v létě nabrali, je jasná. Alespoň 3x týdně si jděte zacvičit, choďte na delší procházky a zamyslete se nad svým jídelníčkem. A pokud chcete nějakou pomoc v podobě koktejlů na hubnutí, pak to ale nepřehánějte.

koktejly

 

A pokud je pro vás i příprava domácího koktejlu náročná, pak sáhněte po takovém doplňku stravy, který nepoškodí váš metabolismus.  

bodykey by NUTRILITE

  Jarmila Hokrová, výživový poradce

Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli.

Čtěte také:
Sluneční vitamín
Jahodové potěšení
Smoothie nemusí být jen zelené

zpět na blog2