Člověk občas potřebuje pauzu

Už je to dost dlouho, kdy jsem naposledy dala článek na blog. Téměř 9 měsíců. Ale člověk občas potřebuje pauzu.

Odpočinout si, vyčistit si hlavu a získat nadhled.

Ne, nezahálela jsem úplně. Stále jsem podporovala lidi v poradně, aby se udrželi na cestě zdravějšího životního stylu, a také jsem na toto téma psala články do místních týdeníků. Zanedlouho jich už bude celá stovka.

Během té doby jsem si uvědomila, že psát jen o hubnutí nestačí. Nejde jen o to, mít tabulkovou váhu, ale cítit se dobře. Nestačí jen dobře jíst, ale dát tělu živiny. A ani to není všechno. Je nutné se také hýbat, trochu svaly zatížit, aby byly pevnější a pružnější. Aby se rozproudila krev v žilách a vyplavily se hormony štěstí.

A když už na sobě takhle pracujeme, chceme také dobře vypadat. Vždyť to, co jíme, má vliv i na kvalitu naší pleti. A tak, když pleť dostává živiny zevnitř, je dobré pečovat o ni také zvenčí. A navíc podtrhnout svou krásu přirozeným líčením.

A také je jasné, že tohle vše něco stojí. Kvalitní potraviny, doplňky stravy, kosmetika i osobní trenér, to vše je dobré mít, ale ne vždy nám na to stačí peněženka. Proto se chci věnovat i zdravým financím.

Zkrátka, vše souvisí se vším a věnovat se jen hubnutí mi už teď nestačí. Proto plánuji vytvořit nový web. Web, který by se věnoval všem těmto oblastem. Ale než se do něj pustím, chci vědět, jestli bude mít své návštěvníky.

Prostě chci vědět, jestli vás tohle všechno, nebo alespoň něco z toho zajímá. Tak mi prosím napište. Můžete přes FB do komentářů nebo na e-mail  podpora@zhubneteonline.cz.

  Jarmila Hokrová

certifikovaný poradce pro výživu a suplementaci

 

Čtěte také:
Green smoothie – kouzelný zelený nápoj
Přeji vám správná rozhodnutí
Cibulačka po česku